Rekordních 500 závodníků na Hannah Pilsen Trailu Krkavec

  • Vydáno: 16. listopad 2022

Sedmý ročník Hannah Pilsen Trailu Krkavec se nově konal z areálu restaurace v Háji na Bílé Hoře. Do mlhavého podzimního rána, ze kterého se vyklubal krásný slunečný podzimní den, si přišlo zaběhat přes 500 závodníků a spousty fanoušků a rodinných příslušníků. Co do počtu startujících byly rekordní dětské tratě. Celkově se na start postavilo na 250 dětí, od nejmenších až po 14-leté závodnice a závodníky. Nejmladší závodníci běželi multigenerační štafetu se svými rodiči pořádanou společně s Mezigeneračním a dobrovolnickým centrem TOTEM. Dětské závody startoval a ceny předával Radní města Plzně pro oblast podpory sportu, mládeže a tělovýchovy Tomáš Morávek.

Na hlavních maratonských tratích nenašli přemožitele Michaela Gerychová (KUPKOLO.CZ) v čase 3:28 a Adam Korecký (DIA Type 1) v čase rovné 3 hodiny. 
Celkové pořadí seriálu Hannah Pilsen Trail 2022 ovládla Kateřina Barnášová z Plzně, mezi muži vyhrál David Gerych (KUPKOLO.CZ), oba účastníci všech třech letošních závodů Hannah Pilsen Trailu.
Fotky a video za akce jsou dostupné na webu závodu: http://pilsentrail.cz/fotky/


Jiří Bouchal
Pilsentrail.cz

Video: 

KONTAKT

PRO PLZEŇ
Toužimská 1685/23
323 00 Plzeň

E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

© PRO Plzeň. All rights reserved.