Prohlášení k situaci na MO Plzeň 1

  • Vydáno: 26. duben 2024

Vážení přátelé, fanoušci, PROplzeňáci,
v posledních dnech naši političtí konkurenti (STAN a SPOLU) rozjeli „mediální bombu“ k odvolání členky STAN z Rady MO Plzeň 1. Bohužel, opět a jako vždy, dává se to za vinu našemu hnutí PRO Plzeň.

Tentokrát je zástupným důvodem dotace pro Pilsen Wolves projednaná na Komisi sportu Rady města Plzně. To je opravdu úsměvné. Paní exradní v této komisi zůstává. Takovou změnu by naše hnutí nikdy nepožadovalo.

Další lží v podání mediální skupiny STAN, Plzeňáci- nemlčíme, je tvrzení, že to byl záměr hnutí PRO Plzeň. Fakt je takový, že v Zastupitelstvu MO Plzeň 1 je 27 zastupitelů. Skutečností je, že hnutí PRO Plzeň má 3 zastupitele. Ano, pouze 3 zastupitele. Opravdu si myslíte, že 3 zastupitelé mohou odvolat někoho z Rady, když potřebují 14 hlasů?

Co musíme uznat, je špatná komunikace vedení MO Plzeň 1, které nedokázalo na jednání obhájit své rozhodnutí, kdy příčinou byly protikoaliční kroky paní exradní.
Je také důležité zmínit, že hnutí STAN dostalo návrh v rámci koalice na personální změnu. STAN nabídku na personální změnu obdržel, ale neuplatnil ji.

Naše hnutí se vždy snaží bojovat férově, což by měly dělat i ostatní politické subjekty, ale realita v Plzni je jiná.

Mgr. Radek Mráz, MBA

předseda hnutí PRO Plzeň 

KONTAKT

PRO PLZEŇ
Toužimská 1685/23
323 00 Plzeň

E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

© Provozuje PRO Plzeň. Všechna práva vyhrazena.