PRO NÁŠ KRAJ OZNÁMILO KANDIDATURU DO KRAJSKÝCH VOLEB A DO SENÁTU 2024

  • Vydáno: 12. říjen 2023

Tisková zpráva

(Plzeň, 12.10.2023)

Osobnosti Plzeňského kraje se spojily a vytvořily nadstranické uskupení s názvem PRO NÁŠ KRAJ, které bude usilovat o hlasy voličů v krajských volbách do Zastupitelstva Plzeňského kraje v roce 2024. Postaví také dva kandidáty do Senátu.

 Jako společného kandidáta na hejtmana představili uznávaného lékaře MUDr. Jiřího Klečku, PhD., MBA. Jiří Klečka dovedl hnutí PRO PLZEŇ v komunálních volbách v Plzni na „bednu vítězů“, kdy hnutí skončilo třetí, a nyní je připraven vést tým i do krajských voleb. „Naší základní myšlenkou a cílem je být prodlouženou rukou obcí a měst směrem ke krajskému úřadu a také vytvářet prostor pro aktivní komunikaci napříč krajem. Chceme pomáhat obcím s jejich aktuálními problémy. To vnímám jako prioritu. Jsem moc rád, že se nám podařilo najít skvělou partu lidí, která má stejné myšlení, stejné postoje a nadále se rozrůstá. Jsem nesmírně potěšen, že naši myšlenku podpořili také kandidáti z jiných politických stran, a to z KDU-ČSL, Agrární demokratické strany nebo Svobodných.“ Dodal Jiří Klečka, kandidát na hejtmana Plzeňského kraje.

 Představeni byli také kandidáti na senátory. Za volební obvod Domažlice uskupení PRO NÁŠ KRAJ podporuje starostu Domažlic, Bc. Stanislava Antoše. Za volební obvod Rokycany nominuje starostu Rokycan, Ing. Tomáš Radu. „Oba kandidáty vnímáme jako zkušené politiky, kteří pro města a okresy, kde působí, udělali mnoho práce a jsou tou správnou volbou pro jejich kandidaturu. Jsem přesvědčen, že mají šanci a všichni společně pro jejich úspěch uděláme maximum“. Doplnil Jiří Klečka, kandidát na hejtmana a lídr uskupení PRO NÁŠ KRAJ.

 

KONTAKT

PRO PLZEŇ
Toužimská 1685/23
323 00 Plzeň

E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

© Provozuje PRO Plzeň. Všechna práva vyhrazena.