Zastupitelé PRO PLZEŇ složili svůj slib

  • Vydáno: 22. říjen 2022

V týdnu 17.10. – 21.10.2022 proběhla ustavující zasedání všech zastupitelstev v Plzni. I naši zástupci složili svůj slib a začnou se věnovat práci pro město Plzeň.

V pondělí 17.10.2022 proběhlo zastupitelstvo ve Lhotě. Za hnutí PRO PLZEŇ složili slib Ing. Petra Englová a Jan Šlehofer. Hnutí PRO PLZEŇ nabídlo podporu stávající starostce paní Zdeňce Hončarové. Bohužel, vzhledem ke sporům uvnitř uskupení SPOLU, vznikla koalice v zastoupení nového starosty Jana Havla se zástupci STAN. Paní Zdeňce Hončarové naši zastupitelé děkují za mnohaletou práci, kterou pro Lhotu odvedla. 

V úterý 18.10.2022 složili slib naší městští zastupitelé MUDr. Jiří Klečka, Ing. Tomáš Kotora, Jiří Winkelhöfer, Ing. Tomáš Morávek a Jiří Uhlík, MBA. Naše hnutí následně nominovalo své zástupce na pozice členů Rady města Plzně pro oblast bezpečnosti a pro oblast sportu. Oba kandidáti následně podporu od zastupitelů obdrželi. Jiří Winkelhöfer se stal radním pro oblast bezpečnosti a Ing. Tomáš Morávek pro oblast sportu.

Nejvíce náročným dnem byla středa 19.10.2022. Již od 13:00h zasedlo zastupitelstvo na MO Plzeň 3, kde slib složili MUDr. Jiří Klečka, Michael Sinkule, Aleš Hess, Jiří Strobach a Mgr. Nikola Šimlová. Bohužel na „Trojce“ nebylo naše hnutí úspěšné při vyjednávání o vstupu do koalice. Předsedou kontrolního výboru se stal zkušený politik Jiří Strobach.

Ve stejný čas, a to od 14:00h, proběhla další dvě zastupitelstva. Na „Jedničce“ složili slib Jiří Winkelhöfer, Jiří Uhlík, MBA a Lucie Pernglau. Letitý místostarosta Jiří Uhlík, MBA opět obhájil pozici místostarosty. V Radě městského obvodu zasedne i bývalý starosta Jiří Winkelhöfer. Lucie Pernglau se stala předsedkyní finančního výboru. Od 14:00h zasedlo také zastupitelstvo na Slovanech. Za hnutí PRO PLZEŇ složili slib Roman Andrlík, Ing. Tomáš Kotora, MUDr. Věra Pavlíčková a MUDr. Stanislava Stupková. Ve společné koalici získal post druhého místostarosty zkušený politik Roman Andrlík.

Ve čtvrtek 20.10.2022 zasedlo zastupitelstvo na Doubravce. I zde složili naši zástupci svůj slib ve složení Ing. Luboš Kastner a Mgr. Eva Markvartová. Na Doubravce budeme pro příští čtyři roky konstruktivní opozicí a rádi podpoříme všechny projekty, které budou pro dobro a správný rozvoj Městského obvodu Plzeň 4.

Ještě jednou tak děkujeme všem voličům, kteří nás podpořili. Jsme připraveni „kopat“ za jednotlivé obvody i celou Plzeň. Děkujeme

 

Rekapitulace:

Městský obvod Plzeň 1

Zastupitelé: Jiří Uhlík, MBA, Jiří Winkelhöfer, Lucie Pernglau

Městský obvod Plzeň 2 – Slovany

Zastupitelé: Roman Andrlík, Ing. Tomáš Kotora, MUDr. Věra Pavlíčková, MUDr. Stanislava Stupková

Městský obvod Plzeň 3

Zastupitelé: MUDr. Jiří Klečka, Michael Sinkule, Aleš Hess, Mgr. Nikola Šimlová, Jiří Strobach

Městský obvod Plzeň 4

Zastupitelé: Mgr. Eva Markvartová, Ing. Luboš Kastner

Městský obvod Plzeň 10 – Lhota

Zastupitelé: Ing Petra Englová, Jan Šlehofer  

Město Plzeň

Zastupitelé: MUDr. Jiří Klečka, Ing. Tomáš Kotora, Jiří Winkelhöfer, Ing. Tomáš Morávek, Jiří Uhlík, MBA  

KONTAKT

PRO PLZEŇ
Toužimská 1685/23
323 00 Plzeň

E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

© Provozuje PRO Plzeň. Všechna práva vyhrazena.