PROHLÁŠENÍ HNUTÍ PRO PLZEŇ K MEDIÁLNÍM ÚTOKŮM

  • Vydáno: 12. září 2022

PROHLÁŠENÍ HNUTÍ PRO PLZEŇ K MEDIÁLNÍM ÚTOKŮM

Vážení členové, kandidáti, voliči,

v minulých dnech se na sociálních sítích objevily lživé a pomlouvačné články nasměrované proti našemu politickému hnutí PRO PLZEŇ. Jsme připraveni se těmto útokům bránit.

Autorem pomluv je paní Kateřina Janková. Její minulost je velmi úzce spojena s ODS, kterou přes dvacet let mediálně zastupovala a organizovala volební kampaně ODS. Spolupráce s paní Jankovou byla ukončena tehdejším místopředsedou plzeňské ODS, panem Romanem Jurečkem. Ano, i někteří členové a představitelé našeho hnutí byli členy ODS a nejspíš to je jeden z důvodu její agresivní kampaně proti našemu hnutí. Stejnou mediální štvanici totiž vede proti všem současným i bývalým členům ODS v Plzni.

Po ukončení spolupráce s ODS byla paní Janková u založení politického hnutí Občané patrioti. Jeho členové jsou nyní na kandidátní listině konkurenčního politického hnutí STAN. To, že jedním z cílů útoku je zhoršit nám volební výsledek a pomoci našim politickým konkurentům, je zřejmé. Úsměvné je, že v roce 2020, kdy naše hnutí podporovalo hnutí STAN do krajských voleb, žádný mediální útok se nekonal.

Největší kámen úrazu a příčinu nepravdivých útoků Kateřiny Jankové pak tušíme v nominaci našeho kandidáta Ing. Pavla Šrámka do Senátu ČR. Kandiduje totiž proti zástupci Občanů patriotů, panu Václavu Chaloupkovi. Pokud by pan senátor Chaloupek neobhájil svůj post, znamenalo by to v konečném důsledku ztrátu 900.000,- Kč každý rok do pokladny Občanů patriotů.

Hnutí PRO PLZEŇ je hrdé na práci, kterou všichni naši kandidáti a členové dělají. Každý náš člen a náš kandidát má naši podporu bez výjimek. Stejně tak plně stojíme za naším lídrem, uznávaným lékařem, Jiřím Klečkou, který byl lživě pomluven a tento útok zasáhl i do jeho profesního života. Naše hnutí PRO PLZEŇ podporuje Jiřího Klečku v podání trestního oznámení dle § 184 Trestního zákoníku.

Děkujeme všem našim členům a kandidátům za podporu, stejně tak děkujeme našemu partnerovi ve volbách, Svobodným.

Dne 12.09.2022

Politické hnutí PRO PLZEŇ

KONTAKT

PRO PLZEŇ
Toužimská 1685/23
323 00 Plzeň

E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

© Provozuje PRO Plzeň. Všechna práva vyhrazena.