Ing. Luboš Kastner - kandidát na starostu Doubravky

  • Vydáno: 27. srpen 2022
Ing. Luboš Kastner náš lídr na Doubravce.
Když máte v týmu Luboše, tak naše volba na kandidáta na starostu nemohla být jiná. Mohli jste ho vidět se sklenicí piva, nebo třeba na fotbale, kde jako správný Plzeňák fandí naší Viktorce. 🍺⚽️
Luboš, společně s našimi kandidáty, chce postavit v Červeném Hrádku multifunkční sportoviště. Luboš byla naše jasná volba!
 
V Hrádku multifunkční hřiště postavíme 

Živě si pamatuji, jak jsem téměř před patnácti lety jel s mojí manželkou nadšeně ze schůzky, kde jsme během jednoho dne podepsali smlouvu na stavbu našeho domu v Červeném Hrádku. V tom Červeném Hrádku, který jsem od prvních let po revoluci vnímal jako exkluzivní lokalitu, krásné místo pro život. Byl jsem naprosto nadšený. Představoval jsem si, jak založíme rodinu a jak s mými dětmi budu chodit sportovat, budou mě tahat na hřiště a já budu pak i s vnoučaty fandit místním borcům na hřišti a pít pivo u stánku s tlampačem. Druhý den po podpisu smlouvy jsem si tedy chtěl vyhledat, co všechno je za kluby a sporty v Hrádku. Nastalo vystřízlivění a velké zklamání. Kromě spolku a komunity hasičů, kteří naopak patří k chloubě v rámci Plzně, vlastně nic. Jedno asfaltové hřiště s oprýskaným plotem a střepy, kalná nádrž a uprostřed vesnice nevyužitá zelená džungle. Velké zklamání. Vždyť i Dýšina má alespoň fotbalové hřiště. Naštěstí nám vyrostlo alespoň sportcentrum na squash a cvičení, ale mé očekávání jsou úplně jiná.

Svůj profesní život jsem zasvětil pivu, tomu nejlepšímu pivu na světě. Létal jsem po světě a bil se za Prazdroj v zahraničí. Bil jsem se za hospodské i během covidu a vím, že i když se bijete, tak nemusíte vyhrát. O rozvoj sportu v Hrádku a celém UMO4 se snažilo a snaží srdnatě mnoho lidí. Ale záhadně se nic moc neděje, sportovně naše děti využít nic nového využít nemohou. Pak nám děti v covidu hrají na ipadech a hledají místo hřiště wifinu. Měli bychom se spojit a opravdu to změnit. Třeba to nevyjde, ale měli bychom. Pro naše děti! Mám dva kluky, oba mají rádi sport. Chci, aby měli podobnou šanci sportovat, jako v jiných, lépe vybavených čtvrtích, kde "to šlo"... Chci, aby naši skvělí hasiči, kde mám tu čest být alespoň členem, mohli trénovat. Chci, aby si místo nerovného asfaltu, bahna a vzrostlé trávy, naše děti z dětství odnesly vzpomínky na skvělé sportovní dětství, kam se je jejich tátové a mámy nebáli pustit...

Proto fandím kromě piva i sportu a chci se jednou probudit a vidět v Červeném Hrádku sportovní areál, nebo několik hřišť. A klidně i to fotbalové. Proč nemít sen mít fantastické sportovní zázemí v celé Doubravce.

Proto jsem se rozhodl spojit síly s PRO Plzeň a kandidovat jako lídr pro Doubravku  

Ing. Luboš Kastner

 

 

KONTAKT

PRO PLZEŇ
Toužimská 1685/23
323 00 Plzeň

E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

© Provozuje PRO Plzeň. Všechna práva vyhrazena.