CELOMĚSTSKÝ SNĚM HNUTÍ PRO PLZEŇ ZVOLIL NOVÉ VEDENÍ

  • Vydáno: 2. duben 2023

Ve čtvrtek 30. března 2023 se v Parkhotelu Plzeň uskutečnil Celoměstský sněm našeho hnutí PRO Plzeň. Nejdůležitějším bodem tohoto setkání bylo zvolit předsedu a doplnit ho o nové vedení.


Ještě před samotnou volbou došlo ke zprávě a informacím od předsedy Radka Mráze a jeho předsednictva. Byla zhodnocena práce od komunálních voleb až po dnešní rozdělení na obvodě a městu.

Na volbu předsedy PRO Plzeň byl nominován Radek Mráz, který tak svůj post obhájil a pokračuje tak ve své funkci nadále. Ve vedení ho doplnila čtveřice místopředsedů, kteří zároveň zastávají pozice předsedů místních organizací na obvodech. Místopředsedy tak jsou Jiří Winkelhöfer, Tomáš Kotora, Michael Sinkule a Petr Maule. Další místa ve vedení jako členi obsadila dvojice Jiří Uhlík a Roman Andrlík.

Všem tímto gratulujeme ke zvolení.

Po samotné volbě vedení se ke slovům dostalo naše zastoupení na městě a obvodech. Prostor dostal radní pro bezpečnost na městě Jiří Winkelhöfer, který podrobně informoval o pozici bezpečnosti v Plzni. Náš radní pro sport Tomáš Morávek se sněmu ze zdravotních důvodů nemohl zúčastnit a tak došlo na zprávy z obvodů. Informace přednesl za UMO1 místostarosta Jiří Uhlík, UMO2 místostarosta Roman Andrlík, UMO3 zastupitel Michael Sinkule, UMO4 předseda našeho místního hnutí Petr Maule a zastupitel Luboš Kastner. Došlo i na menší obvody. Za Lhotu promluvil Honza Šlehofer. Diskuze a informace z obvodů byla velmi zajímavá a snažíme se tak náš volební úspěch přetavit v dobrou práci pro občany města Plzně.

Závěrem došlo na informace o možném průběhu a přípravě na krajské volby.

KONTAKT

PRO PLZEŇ
Toužimská 1685/23
323 00 Plzeň

E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

© PRO Plzeň. All rights reserved.