"Společně pro náš kraj" - Krajské volby 2020

  • Vydáno: 10. červen 2020

JOSEF BERNARD V ČELE NOVÉ KOALICE STRAN PRO KRAJSKÉ VOLBY 2020

Plzeň, 10. 06. 2020 – hejtman (tento týden odvolaný hejtman) Josef Bernard půjde do podzimních krajských voleb jako lídr nového politického uskupení Starostů a nezávislých se Zelenými, hnutím PRO Plzeň a Idealisty. Zástupci těchto stran a hnutí podepsali dnes smlouvu o koaliční spolupráci a jejich společná kandidátka ponese název JOSEF BERNARD A STAROSTOVÉ (STAN) s podporou Zelených, Pro Plzeň a Idealistů.

Zmíněné strany a hnutí se spojují s jednoznačným cílem, být silnější v politickém soupeření se zavedenými „velkými“ stranami. Podařilo se jim sestavit silnou kandidátku osobností, které k sobě mají myšlenkově blízko, a zároveň mají zkušenosti z komunální a krajské politiky.

Když jsem před lety vstupoval do politiky, tak mi lidé říkali, že se mi stejně nepovede nic změnit a prosadit, ale ukázalo se, že když najdete alespoň pár lidí, kteří nemají žádné postranní úmysly a neřídí je nikdo ze zákulisí, tak se toho dá udělat poměrně hodně. A dnes zde představujeme kandidátku, na které jsou lidé, kteří mají Plzeňský kraj rádi a hlavně chtějí, aby se i nadále rozvíjel. V dobrém týmu je obrovská síla,“ říká lídr koaliční kandidátky Josef Bernard.

Nový koaliční politický subjekt má velkou ambici nalákat co možná nejvíce lidí do volební kampaně. Proto přichází s výzvou k širšímu zapojení lidí. Více informací naleznete na webových stránkách www.bernardastarostove.cz.

Velice stojíme o zapojení občanů do politiky. Proto jsme připravili jednoduchý formulář, do kterého se může přihlásit každý, kdo chce třeba pomoci s kampaní, nebo bude mít zájem o informace. Jen tím, že lidé se začnou více zajímat o politické dění, se může dostavit změna, na kterou všichni tak chceme,“ dodává Bernard.

Radek Mráz, předseda hnutí PRO PLZEŇ: " Spolupráce se STAN byla pro naše hnutí jasnou volbou, máme k sobě blízko myšlenkově i lidsky. Josef Bernard bude skvělý lídr a celé naše hnutí udělá maximum, aby se opět stal hejtmanem". /popř., aby se po volbách mohl opět stát hejtmanem/

Jiří Uhlík, lídr za hnutí PRO PLZEŇ: " Jsem rád, že mohu být součástí týmu se Starosty a Zelenými v čele s Josefem Bernardem. Věřím, že naše spojení má šanci na velký úspěch a ukážeme občanům Plzeňského kraje, že politika lze dělat i jinak, pro občany ".

Jiří Uhlík, MBA - v současné době místostarosta na MO Plzeň 1

KONTAKT

PRO PLZEŇ
Toužimská 1685/23
323 00 Plzeň

E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

© Provozuje PRO Plzeň. Všechna práva vyhrazena.