Projektová příprava – Zateplení a výstavba zelených střech u pavilonů 2 a 3 v areálu 91. MŠ

  • 15. červen 2019 |
  • Aktuality

Jiří Uhlík, místostarosta MO Plzeň 1, který má ve své působnosti investice navrhl do jmenovitého seznamu investičních akcí Projektovou přípravu na "zelené střechy" v areálu 91. MŠ, Jesenická  

V areálu 91. MŠ, Jesenická 11 se nachází pavilony, které nejsou využívány pro provoz MŠ a jsou pronajímány. Jedná se o dvoupodlažní pavilony 1, 2 a 3. U pavilonu 2 a 3 jsou v současné době stávající střechy v dezolátním stavu, zatéká do tříd a je tedy nutná celková rekonstrukce těchto střech. Střecha na pavilonu 1 byla již kompletně opravena a zateplena v roce 2013. Pozemky pavilonu 2 a 3 se nachází v katastrálním území Bolevec, parcelní číslo 3531 a 3532.

V rámci projektu je uvažováno s demontáží stávající dvouplášťové skladby střešní konstrukce, s tím, že na železobetonových stropních panelech bude provedena nová střešní konstrukce se zateplením, včetně návrhu střech zelených. V návaznosti na návrh zelených střech bude nutno v projektu staticky posoudit únosnost stávajících stropních panelů a řešeno bude též odstranění stávajících vláknitých desek s obsahem dřeva a azbestu, které tvoří střešní plášť.

 

 

 

KONTAKT

PRO PLZEŇ
Úněšovská 2205/17, Bolevec, 323 00 Plzeň
E: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

© PRO Plzeň. All rights reserved.