Jednání Výboru pro partnerské regiony, vnější vztahy a marketing ZPK

  • Vydáno: 6. duben 2021

Dne 30.3.2021, proběhlo již druhé jednání výboru a kvůli pandemické situaci, proběhlo stejně jako to první a to online z domova. Na programu jednání, byly tři body:

1) Aktuální situace spolupráce s partnerskými regiony za účasti radní JUDr. M. Krejsové

Radní JUDr. M Krejsová nám představila 10 aktuálních partnerských regionů Plzeňského kraje. V uplynulém období zpracovala pracovní materiál, který nám byl poskytnut k nahlédnutí a zhodnocuje prospěšnost spolupráce s těmito regiony. Byli jsme požádáni, jako členové výboru o spolupráci s výběrem nových partnerských regionů na příští období. Mělo by se jednat hlavně o navázání nových kontaktů se Slovenskem, Normandií, Španělskem a Izraelem. Nově by se měly řešit především výměnné pobyty studentů.


2) Představení krajské očkovací kampaně
Po prvním jednání Výboru pro partnerské regiony, vnější vztahy a marketing ZPK byla navázaná spolupráce s řetězcem COOP, jenž informovala občany v obcích a městech Plzeňského kraje o očkování. Po letákové kampani je nyní připraven k distribuci magazín "Rádce 3R". Očkovací kampaň, se spustí v druhé polovině dubna.

3) Měsíčník Plzeňského kraje
Předsedou výboru, jsme byli informováni o změnách magazínu, který dle návrhu je nyní v připomínkovacím řízení. Měsíčník Plzeňského kraje bude vydáván v dvouměsíčním intervalu. Bude mít formát A4 a 20 stran. V Plzeňském kraji, mimo město Plzeň, bude distribuován do schránek. V Plzni prostřednictvím dostatečného množství vydávacích míst. Pak už následovala diskuze a závěr.

Radomír Řezanina
člen Výboru pro partnerské regiony, vnější vztahy a marketing ZPK

KONTAKT

PRO PLZEŇ
Úněšovská 2205/17, Bolevec, 323 00 Plzeň
E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

© PRO Plzeň. All rights reserved.